Naver Webtoon

Karikatür Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100,7 MB
  • Version 1.16.1
  • Dil Türkçe
  • Firma NAVER WEBTOON
Naver Webtoon, mobil cihazınızdan dilediğiniz gibi karikatür hikayesi okuyabileceğiniz mobil uygulamadır.

Dijital ortamda özel olarak hazırlanan çizgi romanları Naver Webtoon mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla okuyabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer tüm çizgi romanlar özel olarak hazırlanmış bir hikaye üzerinde kuruluyor. Çizgi romanlar sadece bir bölümlük değil devam niteliği taşıyan hikayeler üzerine kurulu. 

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Naver Webtoon mobil uygulaması içerisinde birbirinden farklı konular üzerinde geliştirilmiş bir çok çizgi roman yer alıyor. Her hikayenin ayrı bir teması bulunuyor. Uygulama içerisinde yer alan içeriklerin her biri özel olarak çiziliyor ve tamamen hepsi internet ortamında yayınlanıyor.

Basılı yayını yoktur. Bu da Naver Webtoon mobil uygulamasını diğer uygulamalardan daha özgün bir hale getiriyor. Eğlenceli karikatürler arasında vakit geçirirken çok eğleneceksiniz. Ücretsiz olarak sunulan Naver Webtoon mobil uygulamasında tema olarak farklı farklı işlenmiş binlerce çizgi roman bulunuyor.

Her birini dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz. Okuduğunuz son sayfadan okumaya devam etmek için menüler altında okuma geçmişinizi kullanabilirsiniz. Böylelikle kaldığınız yerden okumaya devam etmiş olursunuz. Bu da size okuma açısından kolaylık sağlar.  

Naver Webtoon indir
DİĞER SÜRÜMLER